Odamızdan eğitim desteği

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle, ilimizde sınava hazırlanan 8. ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan “Ortak Sınavlar” ve “Kazanım Değerlendirme Sınavları ”nın basım maliyetleri, odamız tarafından karşılanacak.
5 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel Ekmekçi, pandemi sebebiyle uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime başlayan ve sınava hazırlanan öğrencilerimize yönelik olarak yapılacak olan “Ortak Sınavlar” ve “Kazanım Değerlendirme” sınavlarıyla amaçlarının ilimizde bulunan tüm öğrencilere ulaşarak fırsat eşitliği sağlamak olduğunu söyledi.
Ekmekçi, bu çalışmada desteğini esirgemeyen TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeynel Açıkgöz şahsında tüm oda yönetim ve üyelerine teşekkürlerini iletti.
Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeynel Açıkgöz ise ilimizde eğitim gören öğrencilerimizin geleceğe hazırlanmasına katkı sunmuş olmaktan mutluluk duyduklarını, eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Haber Görselleri

Sosyal Medyada Paylaş :